Dokumentujte vaše stavby pomocí mobilního telefonu.

MawisPhoto je moderní elektronická služba, která Vám umožní skrze 3D modely dokumentovat Vaše stavby.

Pokud ještě nemáte účet kontaktujte nás.

Proč MawisPhoto

Přehled a dostupnost

Prostřednictvím Vaší firmy, kterou si v aplikaci založíte, můžete vytvářet jednotlivé stavby a dokumentace. Vše díky tomu máte k dispozici na jednom místě a když je potřeba, jsou dokumentace vždy po ruce.

Organizace a kontrola

Díky navržené hierarchii práv a rolí zvládnete snadno projektový management dokumentace Vašich staveb. Systém Vám zajistí efektivní plánování a využití lidských zdrojů. Kontrola zadaných úkolů je velice snadná.

Spolupráce a komunikace

Na vytvoření dokumentace se obvykle podílí více osob. MawisPhoto je všechny dokáže v pravou chvíli propojit a umožní tak jejich spolupráci. Díky tomu je i vzájemná komunikace výrazně efektivnější.

Data a přesnost

Při tvorbě dokumentace stavby můžete pořídit data ve 3. třídě přesnosti, z nichž je možné vytvoření výsledného 3D modelu v souřadnicovém systému, který je dostatečně přesný pro tvorbu dokumentace skutečného provedení stavby.

Snadná obsluha

MawisPhoto je aplikace založena na uživatelsky přívětivém rozhraní, které běží buď ve webovém prohlížeči, nebo ve Vašem telefonu či tabletu. Vše tak můžete mít vždy online k dispozici.

Férová cena a přínos

Díky promyšlené inovativní metodě tvorby dokumentací stavby můžeme nabídnout co dříve bylo nemyslitelné. Organizace, spolupráce, kontrola a snadné pořízení 3D dat ve skutečném měřítku za slušnou cenu.

Jak to funguje?

Webová aplikace

Webová aplikace poskytuje přívětivé uživatelské rozhraní. Po přihlášení může uživatel vytvářet, spravovat či přiřazovat jednotlivé stavby, jejich části, dokumentace a fotodokumentace. Samozřejmostí je integrovaná 3D prohlížečka, kde lze zobrazit zpracované 3D modely, odměřovat v nich jednotlivé souřadnice (x, y, z), vzdálenosti, plochy a kubatury.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace slouží především pro pořízení videa potřebného pro výpočet 3D modelu, snímků vlícovacích bodů (jako podklad pro geodetické zaměření) a dále také pro fotodokumentaci významných objektů stavby. Použití mobilního zařízení zároveň umožňuje zaznamenání jeho aktuální pozice GPS. Pořízená data jsou zašifrována a odeslána na server.

Terén

Kancelář

Výstupy

Přihlášení
Založení stavby
Tvorba dokumentace
Pořízení videa
Fotodokumentace
Data v cloudu
3D model
Ortofoto
Digitální model povrchu
Mračno bodů

Nahlédněte do MawisPhoto

Mějte stavbu ve 3D - NOVINKA

MawisPhoto vám přináší moderní způsob vedení dokumentace ve 3D.

Seznámení s aplikací

Seznámení s webovou i mobilní aplikací a ukázka 3D modelu stavby.

3D model patek stožárů

Vizualizace modelů patek stožárů ve 3D prohlížečce s ukázkami měření.

Práce s aplikací v terénu

Ukázka dokumentace stavby pomocí mobilní aplikace v terénu a výsledného 3D modelu.