aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkeryoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

Vážení uživatelé, z provozních důvodů dojde 4. 10. 2023 od 17:00 k odstávce portálu MAWIS včetně všech aplikací. Spuštění aplikací předpokládáme 5. 10. 2023. Omlouváme se za případné komplikace. Tým služeb MAWIS

O nás

Portál MAWIS je určen všem stavebníkům, kteří chtějí mít přehled a nechat dělat stroje těžkou a opakující se práci. MAWIS obsahuje celou řadu digitálních služeb a produktů, které využijete ve všech etapách výstavby.

Společnost Hrdlička na českém trhu působí již od roku 1991. Dodáváme zejména geodetické a geomatické služby pro podporu velkých dopravních a energetických liniových staveb. Jsme tvůrcem služeb a produktů MAWIS portálu.

Reference

Vybrané reference z nasazení MAWIS produktů a služeb od roku 2010.

Aplikace UtilityReport je jedinečným pomocníkem pro stavebníky, kteří na jednom místě naleznou potřebné prvotní informace o sítích technické infrastruktury na území dotčeném navrhovanou stavbou a mají možnost s některými vlastníky těchto sítí přímo z této aplikace komunikovat.

Vladimíra Helebrantová
Vedoucí technického oddělení

A proč právě od nás?

15

let na trhu

5 000

uživatelů

2 250 000

podaných žádostí

Máte jakékoliv otázky?

Kontaktujte nás