aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkeryoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

Vážení uživatelé, z provozních důvodů dojde 4. 10. 2023 od 17:00 k odstávce portálu MAWIS včetně všech aplikací. Spuštění aplikací předpokládáme 5. 10. 2023. Omlouváme se za případné komplikace. Tým služeb MAWIS

Tvorba smluv o věcných břemenech

Zjednodušuje tvorbu smluv, dokumentů a návrhů na vklad do katastru nemovitostí.

Přístup do aplikace
Tvorba smluv

Informace o aplikaci

MawisContract zrychlí a zlevní uzavírání smluv s vlastníky nemovitostí. Automatizuje generování správných textů do smluv o věcných břemenech a podporuje práci s daty katastru nemovitostí, čímž eliminuje možné chyby.

Pokročilou logiku tvorby smluv

Podporuje práci se šablonami smluv dle zadaných pravidel a podmínek včetně jejich naplnění oprávněnými subjekty. Logicky plní texty podle typu subjektu či daňové povinnosti a vypočítává výše náhrad předem definovanými vzorci.

Evidenci více staveb najednou.

Jednoduše založíte a evidujete všechny Vaše stavby. Aplikace umožňuje opakované používání sady vzorů = smlouva s logikou, příloha smlouvy a návrh na vklad do katastru nemovitostí na dalších a dalších stavbách.

Vygenerování smluv a dokumentů

Dle připravených vstupních dat aplikace vygeneruje smlouvy s přílohami a zpřístupní je ke stažení ve formátu Word. Výsledné dokumenty může uživatel editovat. Nalezne-li nějakou chybu, generování lze několikrát opakovat.

Vytvoření návrhů na vklad do katastru

MawisContract je propojen dálkovým přístupem s aplikací ČÚZK „Návrh na vklad práva do katastru nemovitostí”. Jedním kliknutím elektronicky přenese údaje ze smluv do formuláře návrhu na vklad do katastru nemovitostí.

Výhody služby

Smlouvy, dokumenty a návrhy na vklad do katastru lusknutím prstu.

  • Digitální evidence – Už žádné hory papírů ani Excel sešity s tabulkami.
  • Katastrální data – Podpora práce a analýzy dat z katastru nemovitostí.
  • Smlouvy na klik – Generování všech smluv a dokumentů k Vaší stavbě.
  • Návrhy na vklad – Předvyplnění návrhů na vklad do katastru nemovitostí.

V případě dotazů Vám ráda pomůže zákaznická podpora portálu MAWIS +420 251 618 458.

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.