aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkeryoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

Vážení uživatelé, z provozních důvodů dojde 4. 10. 2023 od 17:00 k odstávce portálu MAWIS včetně všech aplikací. Spuštění aplikací předpokládáme 5. 10. 2023. Omlouváme se za případné komplikace. Tým služeb MAWIS

Zpět na všechny články
MawisPhoto

MawisPhoto se představuje také v zahraničí

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Ve spolupráci s agenturou CzechTrade byla představena na několika mezinárodních veletrzích. Z loňského roku můžeme zmínit především UK Construction Week, který se konal na podzim 2021 na výstavišti NEC v anglickém Birminghamu. Letos se služba MawisPhoto objevila hned v únoru na akci Budma 2022 v polské Poznani. A plánujeme další společné projekty s touto agenturou, protože CzechTrade pomáhá podporovat export pod ministerstvem průmyslu a obchodu a podporuje aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

I přes nepříznivé podmínky v souvislosti s covidem-19 poslední dva roky nezahálíme a využíváme moderní technologie, abychom mohli našim potenciálním zákazníkům co nejlépe vysvětlit přínosy služby MawisPhoto: pořádáme webináře, on-line školení a přes naše již existující partnery realizujeme pilotní projekty například v Německu, v Maďarsku, na Slovensku i na Ukrajině.

Další podobné články

Ukázat více