aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR – novinky! Byla vydána verze 1.4.3 jednotného výměnného formátu DTM pro odevzdání geodetických měření do DTM krajů. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Životní cyklus stavby

Předinvestiční

Před zahájením výstavby je potřeba získat vyjádření k průběhu sítí. A v případě, že vykupujete pozemky, tak potřebujete také vyřešit majetkoprávní vztahy k velkému počtu nemovitostí.

Investiční

V průběhu výstavby se vyplatí usnadnit si sledování a kontrolu stavby pomocí 3D dokumentace. Navíc si v digitálním stavebním deníku můžete zaznamenávat, co je se stavbou potřeba.

Provozní

V provozní části je dobré vytvořit si dokumentaci skutečného provedení stavby. Hodit se může i pasportizace majetku a je výhodné nadále udržovat v pořádku provozní dokumentaci.

Další produkty MAWIS