Aktivně pracujeme na budování nových rozhraní mezi službou MawisUtility a vyjadřovacími portály jednotlivých správců.
Aktivně pracujeme na budování nových rozhraní mezi službou MawisUtility a vyjadřovacími portály jednotlivých správců. Naším cílem je, aby se pomocí jednoho formuláře odeslala žádost na všechny relevantní správce inženýrských sítí.
Během září bylo nasazeno další rozhraní a nově budou žádosti ze služby MawisUtility předávány do systému pro vydávání stanovisek společnosti MERO ČR.
Děkujeme Vám za podporu a doufáme, že Vás brzy budeme informovat o dalších nově vytvořených rozhraních.
Tým služeb MAWIS
V novém roce přichází několik změn u správců sítí, které mohou ovlivnit generovaný seznam subjektů TI ve službě MawisUtility.
Chtěli bychom Vás informovat o změně způsobu zasílání žádostí správci Technologie hl. města Prahy (THMP) přes službu MawisUtility.
Dne 7. 2. 2020 jsme spustili pro roli PREMIUM nové funkcionality v mapovém okně.