Jako prevence pro správné fungování všech aplikací je promazání historie a mezipaměti Vašeho prohlížeče. Jednotlivé návody pro různé prohlížeče naleznete ZDE.

V případě přetrvávajících problémů kontaktujte Zákaznické centrum: 251 618 458, info@tstwp.mawis.eu.

Ve webové aplikaci MawisPhoto založíte stavby, přiřadíte role a kontrolujete průběhy dokončených zakázek. Mobilní aplikace je výhradně určena pro pořízení dokumentace v terénu.

Webová aplikace je garantována pro prohlížeče Firefox 58.0, Edge 17.17 134, Chrome 64.0.3282 a jejich vyšší verze.
Mobilní aplikace je garantována pro typy telefonů Samsung Galaxy A20e, Android verze 9, Samsung Galaxy A40, Android verze 9, Samsung Galaxy A6, Android verze 8. V jiných se může služba chovat nestandardně.
V případě problémů s přihlášením do aplikace, doporučujeme aplikaci z mobilního zařízení odinstalovat a znovu nainstalovat.
Pokud byla data pořízena na mobilních datech nebo offline, stačí pro spuštění webové aplikace otevřít detail dokumentace a počkat až se ukládání dokončí.

Jedná se o on-line formulář usnadňující podání žádostí o vyjádření k existenci sítí. Důvod žádostí může být také územní souhlas, stavební řízení a jiné.

*náš tip: Ve službě není vidět průběh sítí jednotlivých správců.

Služba UtilityReport umožňuje dva přístupy:

Veřejný přístup -> využití je zdarma pouze v určitých městech či krajích. Jejich seznam naleznete ZDE. Využití tohoto přístupu je možné 3x za kalendářní rok.

Registrovaný přístup ->  umožňuje podání žádosti po celé ČR,  je vhodný pro podnikatele a má lepší funkcionality. V e-shopu si můžete vybrat ze dvou variant – Standard nebo Premium. Produkt má platnost rok od zakoupení, nebo končí po vyčerpání zakoupených podání.

*náš tip: Před koupí produktu je nutné být registrován a přihlášen na portále MAWIS.

 

Vyberte si město či kraj, kde chcete žádost podat nebo se přihlaste jako registrovaný uživatel.

Pro vytvoření žádosti je nutné vyplnit webový formulář, který obsahuje čtyři kroky.

V prvním vyplníte údaje o žadateli/investorovi a plánované akci. Ve druhém kroku zakreslíte Vaše zájmové území, dle kterého se na třetí straně zobrazí seznam správců, kteří na daném katastrálním území mohou mít technickou infrastrukturu. Ze seznamu správců si vyberete, které chcete oslovit (příp. které Vám sdělil stavební úřad). Dále se Vám zobrazí doplňkové informace, sdělení subjektu a možnost pro nahrání přílohy. Ve čtvrtém kroku zkontrolujete své telefonní číslo, e-mail, zapíšete výsledek příkladu a žádost uložíte.

Žádost se odešle pouze těm správcům, kteří ji elektronicky pomocí služby UtilityReport přijímají (přímým zápisem do databáze/e-mailem). Rekapitulaci celé žádosti a rozdělení správců, kteří byli obesláni elektronicky a které si musíte podat svépomocí, naleznete v protokolu žádosti, který Vám přijde e-mailem.

*náš tip: Správci mají na vydání vyjádření dle zákona 30 dnů. Naše společnost je pouze zprostředkovatel a vyjádření nevydává.

*náš tip: Žádost, která odešla elektronicky, nelze zpětně editovat nebo jakkoliv jinak opravit. Po uložení je obratem rozeslána subjektům TI.

*náš tip: V seznamu správců pro oslovení jsou pouze subjekty, které vlastní či provozují inženýrské sítě (pomocí této služby nelze oslovit DOSS).

*náš tip: Jak pracovat s mapovým oknem najdete ve videonávodu ZDE.

Leták

Podívejte se na různé vychytávky, které Vám usnadní či zefektivní práci  – ZDE.

Územně analytické podklady, které jsou zdrojem při plánování rozvoje území a součástí územního plánování města.

Návod naleznete ZDE.