arrow-bottomauthorbasketblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedcloseemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghouseinfolarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginnewsletterphonesearchservice1service2service3service4supporttriangle-bottomtwitterutilityworkeryoutube

Máme nový produkt, který nalezete adrese svého produktu 😃 no a samozřejmě je to nejlepší produkt na světe

Zobrazit informace
Login Cart

MawisTools

Profi nástroje pro práci s geodaty. Určeno pro geodety, projektanty a geoinformatiky.

Co umí MawisTools

Profi nástroje pro práci s geodaty. Určeno pro geodety, projektanty a geoinformatiky

Pokročilé analýzy nad daty katastru nemovitostí. Vyhledávání půdních bloků z registru LPIS. Analýza obsahu DGN/DWG/DXF výkresů. Převod dat mezi formáty DGN a SHP. Export katastrálních dat z registru RÚIAN. Nástroje pro kontrolu a převod dat Digitální technické mapy ČR.

Služby MawisTools

UtilityReport obsahuje služby pro obě strany. Pro zákazníka, který potřebuje vyjádření k existenci sítí, tak pro města, obce a správce infrastruktury, které díky UtilityReportu mohou rychleji a přesněji odpovídat na podané žádosti. Elektronizace celého procesu umožňuje napojení na celou řadu dalších firemních či institucionálních systémů. Eliminace chyb, odstranění repetitivních činností při vyplňování údajů do dokumentů vede k vyšší efektivitě pracovníků ve vyjadřovně a k úspoře času a provozních financí.

Vyhledání dotčených parcel katastru nemovitostí

Data v DGN/DWG výkresu promítneme na katastr nemovitostí a vy rychle + hromadně získáte informace o dotčených parcelách.

Poptat službu

Lukáš Opat

Součástí procesu stavebního povolení je povinnost stavebníka doložit, že jeho projekt není v kolizi s technickou infrastrukturou.

Napište mi

A proč právě od nás?

Vybrané reference z nasazení MAWIS produktů a službe od roku 2010

15

Let na trhu

Let na trhu

1500

Uživatelů

Uživatelů

250000

Podaných žádostí

Podaných žádostí

Další MAWIS produkty

Vybrané reference z nasazení MAWIS produktů a službe od roku 2010