arrow-bottomauthorbasketblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedcloseemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghouseinfolarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginnewsletterphonesearchservice1service2service3service4supporttriangle-bottomtwitterutilityworkeryoutube

Máme nový produkt, který nalezete adrese svého produktu 😃 no a samozřejmě je to nejlepší produkt na světe

Zobrazit informace
Login Cart
Back to all events
MawisPhoto

Teambuilding - Leogang 2021

Letos jsme na víkendový teambuilding vyrazili opět do Rakouska.

23. 04. 2023
v Leogangu, od 14 hod.

V pátek odpoledne jsme dorazili do horské chaty Andrea, kterou jsme měli celou pro sebe. Chata se nachází v obci Leogang v Salcbursku a je obklopena skalnatým masivem Leoganger Steinberge a Kitzbühelskými Alpami.

V sobotu jsme se rozdělili na dvě skupiny a vyrazili na pěší túru do hor. Obě skupiny měly trasu dlouhou cca 20 kilometrů. V čem se lišily? V převýšení! První, méně náročná trasa měla převýšení asi 500 výškových metrů, druhá pak 1400 výškových metrů. Krásné počasí, které jsme měli v pátek, se v sobotu trochu zkazilo a výhledy nám zakrývala mlha snášející se nad krajinou. Odpoledne naštěstí ustoupila a pohled na krásné hory nám byl odměnou za dosavadní výšlap. Večer jsme si ugrilovali něco dobrého k snědku.

V neděli ráno nás čekala společná snídaně, balení a cesta do městysu Lofer, kde jsme již měli připravené rafty. Svou plavbu na řece Saalach jsme zdokumentovali a vy se na její sestřih můžete podívat na videu níže.