arrow-bottomauthorbasketblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedcloseemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghouseinfolarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginnewsletterphonesearchservice1service2service3service4supporttriangle-bottomtwitterutilityworkeryoutube

Máme nový produkt, který nalezete adrese svého produktu 😃 no a samozřejmě je to nejlepší produkt na světe

Zobrazit informace
Login Cart
Back to all events
UtilityReport

Teambuilding - Pasterze 2019

Vyrazili jsme na firemní turistickou akci do rakouského Pasterze.

01. 01. 2023
v Pasterze, od 16 hod.

Po Čechách a Německu jsme letos vyrazili do Rakouska. Na zdolávání nejvyšších hor jsme tentokrát úplně nenavázali, ale Grossglockner jsme měli minimálně na dohled.

V pátek jsme odpoledne po alpské silnici Großglockner Hochalpenstraße dorazili do našeho horského hostince Wallackhaus, který leží v národním parku Vysoké Taury. Počasí nám přálo, a tak jen cesta sem byla díky krásným výhledům velkým zážitkem. V sobotu jsme se rozdělili na dvě skupiny a vyrazili na pěší túru pod nejvyšší horu našich jižních sousedů. První skupina si vybrala delší a o to náročnější trasu přes vrchol hory Spielmann, kde jsme svačili v nadmořské výšce 3027 metrů. Na hřebenech jsme se místy brodili ve sněhu, ale sluníčko a pohled na alpské panoráma nám dodalo potřebnou energii, abychom nastoupali 1403 a sestoupali 1752 výškových metrů na trase dlouhé bezmála 20 km. Druhou polovinu cesty jsme měli společnou s druhou skupinou. Prohlédli jsme si tající ledovec Pasterze a z vyhlídky na Kaiser Franz Josefs Höhe jsme se kochali pohledem na Grossglockner. Večer jsme pohromadě zhodnotili výlet jako velice podařený a již jsme spekulovali, kam se vydáme zase příští rok.