arrow-bottomauthorbasketblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedcloseemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghouseinfolarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginnewsletterphonesearchservice1service2service3service4supporttriangle-bottomtwitterutilityworkeryoutube

Máme nový produkt, který nalezete adrese svého produktu 😃 no a samozřejmě je to nejlepší produkt na světe

Zobrazit informace
Login Cart
Back to all articles
MawisPhoto

MawisPhoto se představuje také v zahraničí

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Ve spolupráci s agenturou CzechTrade byla představena na několika mezinárodních veletrzích. Z loňského roku můžeme zmínit především UK Construction Week, který se konal na podzim 2021 na výstavišti NEC v anglickém Birminghamu. Letos se služba MawisPhoto objevila hned v únoru na akci Budma 2022 v polské Poznani. A plánujeme další společné projekty s touto agenturou, protože CzechTrade pomáhá podporovat export pod ministerstvem průmyslu a obchodu a podporuje aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

I přes nepříznivé podmínky v souvislosti s covidem-19 poslední dva roky nezahálíme a využíváme moderní technologie, abychom mohli našim potenciálním zákazníkům co nejlépe vysvětlit přínosy služby MawisPhoto: pořádáme webináře, on-line školení a přes naše již existující partnery realizujeme pilotní projekty například v Německu, v Maďarsku, na Slovensku i na Ukrajině.

More similar articles

Show more