arrow-bottomauthorbasketblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedcloseemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghouseinfolarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginnewsletterphonesearchservice1service2service3service4supporttriangle-bottomtwitterutilityworkeryoutube

Máme nový produkt, který nalezete adrese svého produktu 😃 no a samozřejmě je to nejlepší produkt na světe

Zobrazit informace
Login Cart
Back to all articles
UtilityReport

Významné změny u správců sítí

Pro ty z Vás, kteří využívají naši aplikaci UtilityReport delší dobu není překvapením, že s novým rokem přichází také spousta změn u správců sítí.

Pro ty z Vás, kteří využívají naši aplikaci UtilityReport delší dobu není překvapením, že s novým rokem přichází také spousta změn u správců sítí.

My jsme pro Vás připravili souhrn těch nejvýznamnějších.

  1. Zaktualizovali jsme kontaktní adresy Ministerstva obrany a rozdělili územní působnost pod dvě kontaktní místa v Brně a v Praze.
  2. Zaktualizovali jsme územní působnost ČEVAKu a adresy kontaktních míst.
  3. Dne 6. 1. 2022 jsme odstranili subjekt Pe3ny Net s.r.o. ze seznamu správců sítí. Nově se k sítím vyjadřuje subjekt Quantcom, a.s. (dříve Dial Telecom).

Na seznamu správců neustále pracujeme a snažíme se, abyste vždy dostávali aktuální informace a my Vám tak pomohli s podáním žádosti o vyjádření k existenci sítí.

Tým služeb Mawis

More similar articles

Show more